Nahrávám...

Světový den divadla pro děti a mládež

V rámci Světového dne divadla pro děti a mládež pořádá Divadlo Lampion  20. března 2019 přehlídku dětského a studentského divadla. Můžete se těšit na představení LK Budka Kladno, Dramatický kroužek při ZŠ v Hudlicích, Divadélko U Zvonu, soubor Čágobélo Zahrada PSS Kladno, DKV ZŠ Vašatova a hned několik povídek v podání ZUŠ Kladno, 5. května 1870 v režii Jana Nedomy.

Jedná se o jedinečnou příležitost shlédnout několik představení v jediném dni, získat inspiraci pro vlastní divadelní tvorbu a představu, jak je možno vést dětské a studentské soubory. Zároveň žáci a studenti mohou vidět autorská představení svých vrstevníků, což jim může dodat odvahu a chuť pustit se do něčeho podobného.

Uspořádání této přehlídky vnímáme jako symbolický dárek pro děti a studenty, které zajímá divadlo, protoje vstupenka na celou přehlídku opravdu symbolická (20Kč).

Přehlídka je přístupná jak školám, tak i veřejnosti. Pokud budete mít zájem se přehlídky coby diváci se svou třídou zúčastnit, přihlašujte se, prosím, na tomto emailu prokopova@divadlokladno.cz.

Všechna představení jsou přístupná veřejnosti i rodinám účastníků a přátelům souborů. Symbolické vstupné za návštěvu přehlídky je 20 korun.