Nahrávám...

Divadelní "lockdown" číslo 2

Vážení diváci, karanténa našeho souboru se pomalu blíží ke konci. Ještě před týdnem bychom se radovali, že pro vás opět můžeme hrát. Ale NEMŮŽEME, jak víte, a to minimálně do 13. 12. včetně.

Bohužel nelze vyloučit, že se doba uzavřených divadel bude prodlužovat, jelikož epidemie se naneštěstí neřídí kalendářními termíny, které jí stanovíme.

Dokud to půjde, budeme zkoušet ve spolupráci se Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK a s Divadlem bratří Formanů Českou mši vánoční.

Než přijde čas, kdy se potkáme osobně, budeme s vámi ve spojení přes náš web a sociální sítě, abyste na nás náhodou nezapomněli!

Vámi zakoupené lístky na zrušené akce můžete použít v náhradních termínech, nebo vám za ně budou vráceny peníze - stačí zaslat vyfocenou vstupenku a vaše číslo účtu na email: faltynkova@divadlokladno.cz.

Vstupenky lze zakoupit online na našich webových stránkách a nadále budeme všechny Vaše dotazy vyřizovat emailem i telefonicky (pokladna@divadlokladno.cz, 724 502 114).

Těšíme se na viděnou. Snad brzy.

PS: Zajíc Lumpoš posílá pozdrav z Lampionu, kde se momentálně věnuje dezinfekci všech prostor, abyste se k nám, hned jak to půjde, mohli v klidu a bezpečí vrátit.