Nahrávám...

Velice hojný Fénix

"poetická komedie o věrnosti a lásce"

Pokud je láska mezi dvěma lidmi opravdová, pak může nastat situace, že po odchodu jednoho z nich, ten druhý zachovává věrnost a hovoří se o lásce až za hrob. Pokud ovšem nastane situace, že ten který zůstal chce zemřít, aby svou trvalou lásku dokázal, jde o život. A pak existuje pouze jediná síla, která může tuto situaci změnit. Láska. Myslíte si, že to není možné? Tak shlédněte naši hříčku a uvidíme, zda nezměníte názor. Ale pozor. Tohle se mohlo odehrát kdysi dávno ve starém Řecku. Kdo ví, jak by to dopadlo dnes. My ale nechceme filosofovat, my vás chceme pobavit.

Autor: Christopher Fry
Překlad: Břetislav Hodek
Režie: Jiří Hlávka
Hrají: Kateřina Holobradová, Petra Hartmanová, Jakub Starý
Tvůrčí tým: František Svoboda, Jiří Hlávka, Jiří Čejka, Jiří Hlávka, František Svoboda, Jakub Starý, Olga Grunclová, František Svoboda, Jaromír Rezek, Alena Bártová, Marcela Hlávková

Práva k provozování tohoto díla zastupuje Občanské sdružení DILIA, divadelní a literární agentura Praha.

DS Vojan

Ochotnické divadlo se v Libici nad Cidlinou hraje, s několika malými přestávkami, už od roku 1883. Aktivně od roku 1969 se začal v Libici nad Cidlinou odvíjet příběh jednoho zájmového společenství. Ve spolku Vojan se sešli lidé, kteří měli v oblibě divadlo. Soubor chtěl a stále chce svými inscenacemi přinášet radost a potěšení nejen dospělým divákům, ale i dětem. Byl založen i dětský kolektiv Vojan – junior. Soubor se od svého založení účastní různých přehlídek, soutěží a festivalů. Z mnoha míst si přivezl celou řadu ocenění i zahraničních divadelních zájezdů. Do činnosti spolku patří i organizování různých společenských aktivit a pomoc při pořádání mnoha jiných kulturních akcí v obci.

Nejbližší termíny:

$('.cookie-consent-why-but').hide();