Nahrávám...

Repertoár Divadla Lampion zahrnuje inscenace pro předškolní věk, školky i 1. a 2. stupeň ZŠ. Od sezóny 2019/2020 máme v nabídce i jednu inscenaci pro 9. třídy a střední školy. 

Představení pro školky a školy se hrají ve všední den od 9:30.
Jednotná sleva na představení Divadla Lampion pro školky a školy je 30 % z původní ceny vstupenky, tj. 50 Kč za vstupenku.

V rámci návštěvy divadelního představení nabízíme žákům i jejich pedagogům další doprovodný program, navazující na divadelní zážitek.

Ceny doprovodných programů
Komentovaná prohlídka: 30 Kč
Divadelní dílny k inscenacím: 40 Kč

Objednávkový formulář naleznete zde

Dopolední představení ve všední dny jsou přístupná i pro širokou veřejnost – doporučujeme se však předem informovat na pokladně divadla o volných místech.

Pro podrobnější informace o objednávkách představení Divadla Lampion kontaktujte Markétu Výchovou, tel.: 724 502 118, mail: obchod@divadlokladno.cz.

 

Na vlastní oči, na vlastní kůži

O čem to představení vlastně bylo? A kolik lidí ho vytvořilo? Zažil jsem i já někdy něco takového? Co bych dělal vkůži hlavní postavy? Jak vzniká divadlo?

Tematické dílny s lektorem Divadla Lampion MgA Alžbětou Johankou Petrovou.

Dílna navazuje na představení a trvá většinou 45 minut pro školky a 60 minut pro školy.
Kapacita dílny je jedna třída, vstupenka na 1 žáka je 40 Kč.

Rádi pro Vás sestavíme divadelní dílnu na míru dle Vašich individuálních potřeb a přání.

Dílna může fungovat i samostatně a být tematicky provázána s Vašimi individuálními projektovými dny nebo tématy, kterým se zrovna věnujete ve výuce (historické události, významné dny a svátky, literární předloha aj.)

V případě zájmu objednávejte zde: Markéta Výchová, e: obchod@divadlokladno.cz, t: 724 502 118.

Vlastníma rukama

Vlastní bludiště? Hru, která se neomrzí? Pohyblivý obrázek? Vyfoukanou nádheru? Divadlo v krabici?

Tematické dílny s výtvarnicí Divadla Lampionu Lucií Fricovou.

Výtvarná dílna je tematicky propojena se shlédnutým divadelním představením, na které navazuje. Trvá většinou 45 minut pro školky a 60 minut pro školy, kapacita dílny je jedna třída, vstupenka na 1 žáka je 40 Kč.

Rádi pro Vás sestavíme výtvarnou dílnu na míru dle Vašich individuálních potřeb a přání. V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů se obracejte na Markétu Výchovou, e: obchod@divadlokladno.cz, t: 724 502 118.

Divadlo všude kolem

Jaké jsou vlastně druhy loutek? Jak dlouho už se v Lampionu hraje? Co vše se skrývá v zákulisí? Jaké jsou divadelní profese?

Komentované prohlídky s lektory Divadla Lampion trvají většinou 45 minut pro školky a 60 minut pro školy. Kapacita skupiny na 1 prohlídku je jedna třída, vstupenka na 1 žáka je 30 Kč. Prohlídka zahrnuje návštěvu zákulisí, seznámení dětí se základy divadelního provozu a jednotlivými divadelními profesemi, typy loutek apod. Každý účastník obdrží pracovní list.

V případě zájmu objednávejte zde: Markéta Výchová, e: obchod@divadlokladno.cz, t: 724 502 118

$('.cookie-consent-why-but').hide();