Nahrávám...

Kráva v teleti

Jevištní báseň s prvky loutkového divadla. Básně Sylvie Plath se staly pro členky dramatického Studia SEN základem k objevování snů ukrytých v každé ženě; poodhalily vnitřní rozpolcenost autorky: žena, matka, manželka oplývající velkým darem vytvářet fascinující, silné a spalující básnické obrazy: „…vytrysklá krev je poezie a není k zastavení…"

Divadlo na cucky

Nezávislý divadelní soubor, který od roku 2013 provozuje v Olomouci vlastní scénu. Tvorba divadla se pohybuje v širokém rozpětí mezi činohrou a tancem. Soubor je utvářen profesionálními umělci nejen z řad divadla, ale také dalších kreativních oblastí.

Dramatický kurz SENior

Unikátní projekt Divadla na cucky. Senioři se v průběhu kurzu učí, jak rozeznít svůj hlas, rozvíjet tvořivost, setkávají se s taneční a pohybovou průpravou a dalšími oblastmi dramatického a slovesného umění, např. Storytellingem, tvůrčím psaním apod. To vše s divadelní lektorkou a také s externími umělci. Po absolvování ročního kurzu někteří pokračují ve Studiu SENior, kde se pod vedením profesionálních umělců věnují autorským divadelním projektům. Současný projekt vznikl ze spolupráce s Loutky bez hranic.

 Specifický mix inscenačních týmů při tvůrčí činnosti utváří svébytnou poetiku, kterou lze charakterizovat tendencí k experimentování a ohledování nových prostředků komunikace.

Nejbližší termíny:

$('.cookie-consent-why-but').hide();