Nahrávám...

Divadlo Lampion pootevírá svůj archiv!

Už tuto neděli se můžete těšit na vysílání záznamu unikátní inscenace PUTOVÁNÍ SMŮLY ZA ŠTĚSTÍM, kterou pro Lampion v roce 2009 připravil režisér a choreograf Martin Pacek. Na repertoáru setrvala celé čtyři sezony a rozbouřila odborné i divácké vody. Věříme, že se jí to podaří i teď!

Záznam bude zdarma přístupný 24 hodin po zveřejnění.

Naše divadlo však můžete podpořit zasláním libovolné částky na náš transparentní účet.

_______________________________________________________________________

Martin Pacek, Radka Prošková

PUTOVÁNÍ SMŮLY ZA ŠTĚSTÍM

Režie: Martin Pacek

Výprava: Irena Marečková

Hudba: hudební mix

Dramaturgie: Radka Prošková

Hrají: Jakub Hubert, Zita Morávková, Magdaléna Lážňovská,Waldtraudt Ritterová, Taťána zemanová, Václav Rašilov, Martin Dusbaba, Drahomír Mráz, Claudia Eftimiadisová, Hana Hubertová a Justin Svoboda

Poetické podobenství o hledání štěstí, o dobrodružství plném nástrah a zkoušek, o cestě, která vede k nalezení sebe sama a objevení skrytých schopností… Kluk Smůla žije s tatínkem, ale i s pocitem, že se narodil někam jinam, než chtěl. Navíc si vždycky připadal nehezký a nešikovný. Dětství neshledával nijak zvlášť zábavným a mezi kamarády se mu moc nedařilo. A protože dospívání také spíše bolí, rozhodne se Smůla, že té jeho smůly už bylo dost. Na své dobrodružné pouti za štěstím prochází Smůla světy čtyř živlů, plnými podivných bytostí, zkoušek a nebezpečí, se kterými se vypořádá většinou právě díky svému outsiderství. Po poslední bitvě se ocitá opět na zemi, kde setkává s nejtěžší výzvou – láskou!