Nahrávám...

Sezóna 2021/2022 se pomalu rýsuje

Ano, je to odvážné, ale je to tak. Aktuální sezona vlastně ani pořádně nezačala a už se pomalu chýlí ke konci. My ale stále věříme ve světlejší zítřky, a proto bychom vám rádi představili prozatím alespoň příznačné motto sezony příští, a to zní:

NIC NETRVÁ VĚČNĚ

Bohužel… Bohudík? Těžká otázka, na kterou bude těžko existovat jen jedna odpověď. A my se proto pokusíme najít odpovědí hned několik!

Příroda vytasila varovné drápky a svět se od té doby s každým dnem rychle mění. Nic už není samozřejmé a jisté, budoucnost zahaluje ještě hustší mlha než obvykle a myšlenky celého světa se upínají směrem k vytouženému světlu, které možná svítí v úplně jiném úhlu, než si dokážeme představit. Můžeme se postupně propadat do okolního šera, nebo s klidnou myslí sami sebe i všechno okolo pozorovat a učit se.

My se pokusíme být jedním z vašich společníků, který vás různými zkratkami provede měnícím se světem. Od pravěkých obrů přes tajemné přírodní národy až po kouzelné světy, ve kterých přestávají platit naše pravidla.

Půjdete s námi?

Jednotlivé tituly sezony 2021/2022 vám brzy představíme.

Na premiéry titulů Sirotčinec a Česká mše vánoční, plánované původně na aktuální sezonu, se můžete těšit také v sezoně 2021/2022.

Autorkou ilustrace je výtvarnice Divadla Lampion Bára Voldrábová.