Nahrávám...

Dramaturgický plán 23/24

Připravujeme pro vás novou sezonu 2023/2024.

V KAZDÉM PŘÍBĚHU SE SKRÝVÁ ZÁZRAK
 
MYŠI PATŘÍ DO NEBE

Obnovená premiéra: 3. 9. 2023
Režie: Jakub Maksymov

Kdopak by se lišky bál?  Třeba taková myš!  Ale co když se tito dva přirození nepřátelé potkají v ráji? Tam už nikdo nemá hlad, a proto šelmy nechávají svou kořist na pokoji. Můžou se však spolu dva tak rozdílní tvorové skamarádit? A jak vlastně vůbec takový zvířecí ráj vypadá? A jak zní? Jaké to tam je? Dozvíte se v inscenaci pohádkové bajky, ve které se o smrti mluví tak, že se jí ani malý divák nezalekne.

 

SNĚHOVÁ KRÁLOVNA

Premiéra: 13. 1. 2024
Režie: Jakub Šmíd

Divadelní adaptace známé pohádky H. Ch. Andersena. S Gerdou  se vydáme na daleký sever zachránit jejího kamaráda Káje. V říši Sněhové královny prožijeme příběh o přátelství, odhodlání a statečnosti.

 

KROTITELE ZÁZRAKŮ

Premiéra: 23. 3. 2024
Režie: Jiří Ondra

Rodina s malými dětmi se přestěhuje do starého domu na vesnici. Prostředí přírody a zvláštních starousedlíků podněcuje dětskou fantazii, v jejímž světě pak snadno dochází k zázrakům. Jestli je dospělí zvládnou zkrotit, nebo se jimi nechají strhnout, prozradí autorská inscenace o nedůvěře dospělých k dětskému magickému světu.

 

POHÁDKY K NEVÍŘE

Premiéra: 7. 6. 2024
Režie: Jiří Šponar

Inscenace inspirovaná literární tvorbou Terryho Jonese nás přenese do tří křehkých příběhů o samotě, lásce, zbabělosti i statečnosti a lidské nenapravitelnosti. Tato na první pohled těžká témata představí dětskému divákovi hravou a lehkou formou tak, že se jich určitě nezalekne.

$('.cookie-consent-why-but').hide();