Nahrávám...
3.
Pátek

Festival amatérského divadla Kladno

10:00

v Divadle Lampion

Oldřich, Božena a ti druzí

Festival amatérského divadla Kladno

17:00

v Divadle Lampion

Výslech ze štědrého dne

Festival amatérského divadla Kladno

20:00

v Divadle Lampion

4.
Sobota

Festival amatérského divadla Kladno

10:00

v Divadle Lampion

Malý princ

Festival amatérského divadla Kladno

10:00

v Divadle Lampion

Zůstane to v rodině

Festival amatérského divadla Kladno

13:00

v Divadle Lampion

Měli jsme si spolu víc promluvit

Festival amatérského divadla Kladno

15:00

v Divadle Lampion

DO KALHOT!

Festival amatérského divadla Kladno

17:00

v Divadle Lampion

Má hotel 0 únikové schodiště?

Festival amatérského divadla Kladno

20:00

v Divadle Lampion

5.
Neděle

Festival amatérského divadla Kladno

8:30

v Divadle Lampion

Dílna improvizace

Festival amatérského divadla Kladno

9:00

v malém sále MDK

Dílna režijně-pedagogická

Festival amatérského divadla Kladno

9:00

v Divadle Lampion

Herecká dílna

Festival amatérského divadla Kladno

9:00

v hlavním sále MDK

Věci v pohybu

Festival amatérského divadla Kladno - vstup zdarma

15:00

v Divadle Lampion

Valérie a týden divů

Festival amatérského divadla Kladno

17:00

v Divadle Lampion

9.
Čtvrtek
Vyprodáno

Pračlovíček

9:30

v Divadle Lampion

Cesta za Andersenem

interaktivní divadelní hra - dnes pro nemoc zrušeno!

19:30

v Divadle Lampion

10.
Pátek

Broučci

9:30

v Divadle Lampion

11.
Sobota

Šťastný princ

10:00

v Divadle Lampion

12.
Neděle

Broučci

15:00

v Divadle Lampion

13.
Pondělí

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

9:30

v Divadle Lampion

14.
Úterý

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

9:30

v Divadle Lampion

16.
Čtvrtek

Myši patří do nebe

divadlo na zájezdě

10:00

Srbsko

Myši patří do nebe

divadlo na zájezdě

12:00

Srbsko

18.
Sobota

Prevítovi

derniéra

10:00

v Divadle Lampion

Broučci

divadlo na zájezdě

15:00

v Divadle v Dlouhé

21.
Úterý
Vyprodáno

Pračlovíček

9:30

v Divadle Lampion

22.
Středa

Myši patří do nebe

9:30

v Divadle Lampion

23.
Čtvrtek

Play The Game

9:30

v Divadle Lampion

24.
Pátek

Pejsek a kočička

9:30

v Divadle Lampion

25.
Sobota

Putování za snem

derniéra

10:00

v Divadle Lampion

26.
Neděle

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

15:00

v Divadle Lampion

27.
Pondělí

Cesta za Andersenem

interaktivní divadelní hra

19:30

v Divadle Lampion

28.
Úterý
Zrušeno

Superkluk

9:30

v Divadle Lampion

29.
Středa

Šťastný princ

9:30

v Divadle Lampion

31.
Pátek
Vyprodáno

Pračlovíček

9:30

v Divadle Lampion

Změna programu vyhrazena